آخرین اخبار

برادران عالمیان کارمند ایران خودرو شدند

Visits: 0جلسه مشترک مسئولان فدراسیون تنیس روی میز با گروه صنعتی ایران خودرو جهت استخدام دو ملی پوش ارزنده پینگ پنگ ایران در این شرکت بزرگ خودروسازی کشور در بابل برگزار شد. به پیشنهاد مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و پیگیری‌های انجام گرفته از سوی علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی و حبیب […]

اشتراک گذاری
26 شهریور 1402
کد مطلب : 1591

Visits: 0

جلسه مشترک مسئولان فدراسیون تنیس روی میز با گروه صنعتی ایران خودرو جهت استخدام دو ملی پوش ارزنده پینگ پنگ ایران در این شرکت بزرگ خودروسازی کشور در بابل برگزار شد.

به پیشنهاد مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و پیگیری‌های انجام گرفته از سوی علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی و حبیب نژاد هیات تنیس روی میز مازندران، علیمردان عظیمی مدیرعامل ایرانخودرو با استخدام نیما عالمیان و نوشاد عالمیان ۲ ملی پوش افتخار آفرین پینگ پنگ ایران در شرکت خودروسازی ایران خودرو موافقت کرد.

این ۲ ملی پوش مازندرانی پینگ پنگ ایران که سال‌ها در انتظار جذب در دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور بودند به صورت رسمی به عنوان کارمند، جذب شرکت خودروسازی ایران خودرو شدند.

به همین منظور جلسه‌ای برای عقد قرارداد رسمی میان این شرکت و دو ملی پوش پینگ پنگ ایران در شهر بابل زادگاه برادران عالمیان برگزار شد.

در این جلسه نیما عالمیان قرارداد همکاری با این شرکت خودروسازی را به امضا رساند و به شکل نمادین یونیفورم کارمندان ایران خودرو را بر تن کرد و به صورت رسمی به استخدام این شرکت درآمد.

نوشاد عالمیان دیگر ملی پوش تنیس روی میز کشورمان که درفرانسه و لیگ این کشور حضور دارد، به صورت ویدیویی و از طریق ویدیو کنفرانس در این نشست حضور یافت و رحمت عالمیان پدر این ورزشکار به نیابت از آن‌ها قرارداد این بازیکن با شرکت خودروسازی ایران خودرو را به امضا رساند.

در این جلسه مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز، علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، شاهرخ شهنازی دبیر کل اسبق کمیته ملی المپیک، ابراهیم درستی عضو هیات رئیسه فدراسیون، مهدی امینی مدیر عامل سایت گروه صنعتی ایران خودرو مازندران، رضا حبیب نژاد رئیس هیات تنیس روی میز استان مازندران حضور داشتند و پیرامون استفاده از ظرفیت قهرمانان و افتخارآفرینان ملی در شرکت‌های دولتی و دستگاه‌های اجرایی تبادل نظر کردند.

در پایان این نشست، امینی مدیر عامل سایت ایران خودرو مازندران، قول مساعد داد باتوجه به ظرفیت بالای پینگ پنگ مازندران در کشور جهت حضور یک تیم با نام پیکان مازندران در لیگ برتر بزرگسالان تنیس روی میز پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *