آخرین اخبار

مدیریت شهری ساری از ظرفیت نمایندگان مجلس به خوبی استفاده نمی‌کند

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با ابراز خشنودی از وفاق شکل گرفته میان اعضای شورای اسلامی شهر ساری در انتخاب شهردار از استفاده نکردن مناسب از ظرفیت نمایندگان مجلس انتقاد کرد.
اشتراک گذاری
07 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 1025

Visits: 0

منصورعلی زارعی امروز در جلسه معارفه رسمی محمدحسین قبادی شهردار ساری با بیان اینکه بدون مشارکت مردم هیچ امری محقق نخواهد شد، گفت: باید تمام برنامه‌ریزی‌ ها و خدمات در راستای جلب حداکثری رضایت عمومی و شهروندان شریف ساروی باشد.

زارعی با تأکید بر اینکه مرکز مازندران آینه تمام نمای استان است، افزود: متأسفانه شأن شهرستان ساری با برگزاری مراسم معارفه شهردار در مکانی محقر زیر سوال رفته است که باید تدبیر بهتری در این زمینه صورت می‌گرفت.

وی با ابراز خشنودی از وفاق شکل گرفته میان اعضای شورای اسلامی شهر ساری در انتخاب شهردار، گفت: وجود اختلاف نظر در کار شورایی امری اجتناب ناپذیر است اما اگر حاشیه بر متن غالب شود خدمت به مردم مغفول خواهد ماند.

زارعی افتتاح نیروگاه زباله سوز ساری را مطالبه جدی مردم مرکز استان از دولت سیزدهم دانست و خاطرنشان کرد: بر اساس آمار در یک دهه اخیر بیش از یک‌هزار میلیارد تومان خسارت بابت بهره برداری نکردن از این پروژه و حمل و انتقال زباله به دوردست به مردم ساری خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه پژوهش محوری باید در دستور کار مدیریت شهری ساری باشد، تصریح کرد: مرکز پژوهش‌های شورا و شهرداری باید به صورت جدی فعال شود و کوچک کارشناسی با چشم اندازه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت باشد.

زارعی با انتقاد از استفاده نکردن از ظرفیت وکلای مردم ساری در مجلس در سطح استان و کشور، گفت: به صراحت می‌گویم از ما نمایندگان کار کشیده نمی‌شود و معتقدم اگر مطالبه‌گری از نماینده مجلس بیشتر شود اتفاقات به مراتب بهتری رقم خواهد خورد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان از علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران که در مراسم حاضر بود خواست جلساتی را به صورت منظم و مداوم و هر ۱۵ روز یکبار با محوریت رسیدگی به پروژه‌های شهری ساری برگزار نماید تا در افتتاح آنها تسریع صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *