آخرین اخبار

دستگیری قاتلان متواری در قائم شهر

Visits: 0سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی قائم شهر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری در یکی از محلات شهرستان قائم شهر، سریعاً بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. او افزود: کارآگاهان پلیس در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که یک جوان ۳۳ ساله در اثر اصابت چاقو […]

اشتراک گذاری
19 آذر 1402
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب : 2425

Visits: 0

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی قائم شهر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری در یکی از محلات شهرستان قائم شهر، سریعاً بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که یک جوان ۳۳ ساله در اثر اصابت چاقو جان باخته و ضاربان از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: ماموران پلیس آگاهی، تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی و با همکاری پلیس اطلاعات موفق شدند مخفیگاه قاتلان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه، هر ۳ متهم را در کمتر از ۳ ساعت دستگیر کنند.

سرهنگ خادمی با اشاره به اعترافات متهمان به بزه ارتکابی در بازجویی‌های انجام شده افزود: انگیزه متهمان از ارتکاب نزاع منجر به قتل، خصومت شخصی بوده که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، متهمان تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و چنانچه افرادی بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند پلیس با جدیت با آنان برخورد قانونی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *