آخرین اخبار

کلاهبرداری باز هم به شیوه رسید ساز جعلی

فردی که با استفاده از رسید ساز جعلی از ۷ نفر از شهروندان یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
اشتراک گذاری
29 تیر 1402
کد مطلب : 1476

Visits: 0

سرهنگ بهادر دیلمی سرهنگ دیلمی فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس فتا مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی با خرید کالا، موضوع در دستور ماموران قرار گرفت.

او افزود: در بررسی‌های انجام شده، مشخص شد، متهم با خرید کالا از شهروندان و ارائه رسید پرداخت وجه با استفاده از نرم افزار‌های رسید ساز جعلی از برخی از شهروندان در شهرستان تنکابن کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی متهم که با همین روش اقدام به خرید اجناس در این شهرستان کرده بود توسط ماموران پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

او افزود: این متهم ۲۸ ساله در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی از ۷ نفر از شهروندان در این شهرستان اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ دیلمی ضمن تاکید به شهروندان گرامی مبنی بر رعایت هشدار‌های انتظامی در زمان خرید و فروش کالا و اطمینان کامل از واریز و یا انتقال وجه به حساب آنان در صورت بروز مشکل سریعاً موضوع را از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir به پلیس اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *