آخرین اخبار

کشف ۹۶ کیلو انواع مواد مخدر از زوج قاچاقچی در آمل

سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط یک زن و شوهر در شهرستان آمل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. او افزود: ماموران کلانتری ۱۲ انتظامی شهرستان آمل با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی و تردد ۲ قاچاقچی مواد […]

اشتراک گذاری
04 مهر 1402
35 بازدید
کد مطلب : 1624

سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط یک زن و شوهر در شهرستان آمل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۱۲ انتظامی شهرستان آمل با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی و تردد ۲ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری یک زن و شوهر در عملیات ضربتی پلیس خبر داد و گفت: در بازرسی‌های به عمل آمده از منزل این سوداگران مرگ، مقدار ۹۶ کیلوگرم کمیکال و ۹۵۰ میلیون ریال پول نقد کشف شد.

سرهنگ داداش تبار در خاتمه با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

نوشته های مشابه

سرمایه گذاری ما در بخش کشاورزی ضعیف است
جلسه شورای معاونین وزارت کشاورزی با کمیسیون کشاورزی (با حضور وزیر کشاورزی و معاونین)

سرمایه گذاری ما در بخش کشاورزی ضعیف است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *