آخرین اخبار

کشف ۹۶ کیلو انواع مواد مخدر از زوج قاچاقچی در آمل

Visits: 0سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط یک زن و شوهر در شهرستان آمل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. او افزود: ماموران کلانتری ۱۲ انتظامی شهرستان آمل با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی و تردد ۲ قاچاقچی […]

اشتراک گذاری
04 مهر 1402
کد مطلب : 1624

Visits: 0

سرهنگ علی داداش تبار فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط یک زن و شوهر در شهرستان آمل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۱۲ انتظامی شهرستان آمل با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی، موفق به شناسایی و تردد ۲ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری یک زن و شوهر در عملیات ضربتی پلیس خبر داد و گفت: در بازرسی‌های به عمل آمده از منزل این سوداگران مرگ، مقدار ۹۶ کیلوگرم کمیکال و ۹۵۰ میلیون ریال پول نقد کشف شد.

سرهنگ داداش تبار در خاتمه با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *