آخرین اخبار

واگذاری استقلال و پرسپولیس به بانک‌های غیر دولتی در روزهای آینده

پیش‌بینی داریم در روزهای آینده، مذاکره درباره واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بانک‌های غیر دولتی به نتیجه برسد.
اشتراک گذاری
23 اسفند 1402
منبع : مهر
کد مطلب : 2765

Visits: 0

«علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: پیش از عید، جلسه دولت داریم و حتی برای جمع بندی و ارزیابی بخش‌های مختلف دولت رئیس جمهور دستور داده است که جلسه آتی دولت که احتمالاً آخرین جلسه پیش از سال باشد، به صورت فوق‌العاده طولانی مدت تر برگزار شود تا بتوانیم به مصوباتی که ضروری است، در سال ۱۴۰۲ برسیم و هم اینکه به ارائه گزارش عملکرد از بخش‌های مختلف دولت رسیدگی شود.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرنگار مهر و در خصوص واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، بیان کرد: دو باشگاه پرسپولیس و استقلال سرمایه‌های ملی کشور هستند و هواداران زیادی دارند.

وی ادامه داد: دولت رسالت خود را پشتیبانی از این سرمایه‌های ملی و حمایت از هواداران عزیز قرار داده بود و از ابتدا تلاش شده در موانع حقوقی و مشکلات هر چه که باشد، دولت کمک کار این دو باشگاه باشد.

بهادری جهرمی افزود: فرایند واگذاری این دو باشگاه به مردم و خصوصی سازی آنها در این دولت رقم خورد و در بورس هم از عملکرد مالی این دو باشگاه شفافیت ایجاد شد و هم بخشی از سهام این دو باشگاه در سازمان بورس به مردم واگذار شد.

سخنگوی دولت گفت: برای بر طرف شدن موانع حقوقی واگذاری بقیه سهام این دو باشگاه در دو سال گذشته بارها از سوی هیأت واگذاری و سازمان خصوصی سازی آگهی شد تا بخش خصوصی مراجعه کند و باشگاه‌ها را خریداری کند و حامی باشگاه‌ها باشند و از برند و نشان آن‌ها بهره برداری لازم را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *