آخرین اخبار

نساجی با شیب ملایم به صدر جدول نزدیک می‌شود

Visits: 0به گزارش خبرنگار مهر، حمید مطهری شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش نساجی مازندران برابر میهمانش فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران افزود: از روزی که به تیم نساجی آمدم گفتم که باید قواعد فوتبال را بدانیم و واقع گرا باشیم. وی با بیان اینکه درتیم نساجی اندازه‌های تیم خود را می‌دانیم […]

اشتراک گذاری
30 مهر 1401
کد مطلب : 727

Visits: 0

به گزارش خبرنگار مهر، حمید مطهری شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش نساجی مازندران برابر میهمانش فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران افزود: از روزی که به تیم نساجی آمدم گفتم که باید قواعد فوتبال را بدانیم و واقع گرا باشیم.

وی با بیان اینکه درتیم نساجی اندازه‌های تیم خود را می‌دانیم و بازیکنان این تیم پتانسیل این را دارند که بالاتر باشند، تصریح کرد: ما باید با یک شیب ملایم بالا برویم و در این مسیر نباید فشاری روی بچه‌ها باشد و توقعات آن چنانی داشته باشیم.

توقعات از تیم نساجی باید منطقی باشد

سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه سعی می‌کنیم هر روز بازی خوب و قابل احترامی ارائه دهیم، تصریح کرد: مهمترین مسئله دررسیدن به این مهم این هست که باید بچه‌ها ذهن برنده خواه داشته باشند، هرچند که این کمی زمان می‌برد ولی بچه‌ها در حال به روزکردن خود با این تفکر هستند.

مطهری ادامه داد: با وجود عملکرد و روند روبه رشد هفته‌های اخیر، باید توقعات از بازیکنان این تیم منطقی باشد.

وی اضافه کرد: من آدم ایده آل گرایی هستم و به خاطر همین به بچه‌ها گفته ام که باید ذهن برنده خواه داشته باشند زیرا دوست دارم اول فوتبال خوب و قابل احترام ارائه کنیم و این کار را انجام می‌دهیم و اکنون همه نساجی را باور کردند.

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه تیمش همچنان دارای نواقصی هست که باید برطرف کند، تا تیم بهتری شود، گفت: اینکه اکنون همه نساجی را باور کرده اند، با این عنوان که این تیم، یک تیم تاکتیکی است و دوست داریم مدرن‌تر بازی کنیم و جایگاه آبرومندانه ای داشته باشیم وجای خرسندی است وتلاش می‌کنیم این روند را حفظ کنیم.

مطهری افزود: ما درابتدای فصل در رده دوازدهم جدول بودیم و خوشبختانه منطقی پیش می‌رویم و قصد ما براین هست که در بالای جدول ماندگار شویم.

وی ادامه داد: دربین دو نیمه به بازیکنان گفتم که سی و سه سال در فوتبال حضور دارم و واقعاً معنای تیم بودن و همدلی را تیم نساجی فهمیدم.

وی افزود: این باهم بودن بازیکنان درتیم نساجی از هزاران تاکتیک بالاتر است و به همه بچه‌ها و مردم خوب مازندران، به خصوص قائمشهری ها که با نساجی زندگی می‌کنند، تبریک می گویم.

به گزارش مهر، تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصرپنجشنبه با نتیجه ۲ بریک میهمان مدعی خود تیم فولاد خوزستان را با شکست بدرقه کرد. نساجی با کسب ۳ امتیازی بازی خانگی برابر تیم فولاد ۱۶ امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی این رقابت‌ها صعود کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *