آخرین اخبار

نخستین طرح مسکن ملی کشور هفته دولت در آمل به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار آمل گفت: نخستین افتتاح مسکن ملی کشور با ۱۲۸ واحد با همکاری بخش خصوصی در هفته دولت در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
اشتراک گذاری
02 شهریور 1401
کد مطلب : 598

Visits: 0

سیدعباس حسینی در نشست خبری هفته دولت با اصحاب رسانه این شهرستان با اشاره به استقرار یکساله دولت مردمی حضور جوانان در دولت سیزدهم را ایجاد امید جدیدی برای مردم بیان و اظهار داشت: با این رویکرد دولت استفاده حداکثری مردم و این سرمایه اجتماعی در حال شکل‌گیری است.

وی با بیان اینکه اتفاقات خوبی در کنترل کرونا شکل گرفت، افزود: با تغییر دولت همان سیستمی که ناممکن بود در حوزه واکسیناسیون ممکن را انجام داد تا توانست شاخصه خوبی را رقم بزند.

فرماندار ویژه آمل با اشاره به اینکه دولت با هر عامل و عنصری که باعث هم‌افزایی و ایجاد شرایط بهتر مردم شود استقبال می‌کند، تصریح کرد: بر این باوریم مردم ولی نعمت نظام هستند و نقش مهمی در ساختار نظام دارند و تلاش شد تا طرح‌های نیمه‌کاره به اتمام برسد.

وی با اعلام اینکه ۱۰۹طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی در هفته دولت در شهرستان آمل به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: این طرح‌ها بالغ بر ۴۳۷ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که موجب اشتغال ۸۹۰ نفر آملی شد.

حسینی از کلنگ‌زنی پنج طرح عمرانی در این هفته خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان برای ۷۵ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

وی یکی از مهم‌ترین طرح‌ها را افتتاح پل غیرتقاطع هزارسنگر پس از دو سال انتظار بیان و مطرح کرد: همچنین اولین افتتاح مسکن ملی کشور با ۱۲۸ واحد با همکاری بخش خصوصی در هفته دولت در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

اجرای بزرگترین طرح مخابراتی فیبر نوری کشور در لاریجان

نماینده دولت سیزدهم در آمل با بیان اینکه بزرگترین طرح مخابراتی فیبر نوری کشور در لاریجان افتتاح می‌شود، افزود: این طرح با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال در دو فاز به طول ۸۰ کیلومتر انجام و فاز سوم آن نیز در سه ماه آینده صورت می‌گیرد که مجموعا ۱۲۰ کیلومتر است، همچنین هفت دکل مخابراتی نیز در این ایام جانمایی و نصب می‌شود.

وی آمل را دومین شهرستان در مازندران به لحاظ حجم ریالی در اجرای طرح‌ها عنوان و خاطرنشان کرد: برخی از این طرح‌ها با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

حسینی با اشاره به عدم استفاده استادیوم ورزشی شهید چمران با وجود افتتاح فاز اول آن گفت: این استادیوم طبق رایزنی با پیمانکار منتظر تکمیل طرح طی دو ماه آینده بودیم که چنین اتفاقی نیافتاد اگرچه در حوزه مدیریت ورزش کاستی‌هایی وجود دارد که نیاز است ورود جدی انجام شود، در حال حاضر این ورزشگاه قابلیت برگزاری مسابقات را ندارد.

فرماندار ویژهه آمل در امر تغییر کاربری‌ها یادآور شد: دولت در این زمینه به طور جدی ورود یافته و تعارف با کسی هم ندارد با توجه به اینکه تغییر در واقع ساخت‌وسازها را از بین می‌برد و این نوع ساخت‌وسازها ضد توسعه است که باید فرهنگ‌سازی شود؛ در صورت شناسایی مسیر فساد برخورد جدی می‌شود./تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *