آخرین اخبار

منصورعلی زارعی؛ مازندران اولین مقصد سفر کاری وزیر جدید جهاد کشاورزی

منصورعلی زارعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از سفر محمدعلی نیکبخت وزیر جدید جهاد کشاورزی به استان مازندران خبر داد.
اشتراک گذاری
30 خرداد 1402
کد مطلب : 1308

Visits: 4

به گزارش مردم گرا، منصورعلی زارعی با اشاره به رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به محمدعلی نیکبخت بعنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در جلسه روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه اظهار کرد: در ماه های اخیر جلسات متعددی را با ایشان در کمیسیون کشاورزی، آب، محیط زیست و منابع طبیعی داشتیم و بحث و تبادل نظرات کارشناسی بصورت مبسوط در خصوص برنامه های ایشان صورت گرفت.

زارعی افزود: آقای نیکبخت سابقه مدیرعاملی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را در کارنامه اش دارد و در جلسات کمیسیون در ماه های اخیر نیز اطلاعات دقیقی از مشکلات حوزه کشاورزی به ویژه استان مازندران که این روزها برنج کاران و مرکبات داران با آن دست به گریبان هستند، داشته است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: در سه چهار ماه اخیر بدلیل اینکه وزارت جهاد کشاورزی با سرپرست اداره می شد بعنوان عضو کمیسیون کشاورزی نتوانستم برنامه ریزی مناسبی برای حضور مدیر ارشد این وزارتخانه در استان انجام دهم اما امروز این قول را از آقای نیکبخت گرفتم تا مازندران مقصد اولین سفر کاری ایشان باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت بغرنجی که کشاورزان مازندرانی در پی خشکسالی به وجود آمده با آن دست به گریبان هستند، حضور میدانی و مشاهده مشکلات کشاورزان توسط وزیر قطعاً راهگشا خواهد بود، بنابراین امیدوارم با انجام این سفر و صدور دستورات لازم جهت برون رفت و جبران خسارات وارد آمده به کشاورزان مظلوم مازندرانی توسط ایشان، گام مهمی در این زمینه برداریم.

مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی روز سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ خود با بررسی برنامه ها و صلاحیت محمدعلی نیکبخت بعنوان وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی به وی رأی اعتماد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *