آخرین اخبار

مسئولان حتی یک میلیون تومان هم کمک نکردند !

رضا اطری گفت: ۶ سال عضو تیم ملی هستم اما مسئولان در این سال ها حتی یک میلیون تومان هم به من کمک نکردند.
اشتراک گذاری
21 مهر 1401
کد مطلب : 710

Visits: 0

رضا اطری نائب قهرمان کشتی جهان  گفت: از سال ۲۰۱۵ نفر اول تیم ملی کشور بودم، اما مسئولان در این سال‌ها حتی یک میلیون تومان هم کمک نکردند.

او افزود: مسئولان بابل، اداره ورزش شهرستان و شهرداری هیچ حمایتی نمی‌کنند، حتی زنگ هم نمی‌زنند و قولی هم نداده اند.

اطری ادامه داد: عمر قهرمانی کوتاه است و مسئولان فقط با قهرمانان عکس نگیرند

نائب قهرمان کشتی جهان گفت: سالیان زیادی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی می‌گرفتم و مجبور بودم کاهش وزن‌های زیادی داشته باشم به همین دلیل نمی‌توانستم کشتی دلخواه خود را بگیرم.

این کشتی گیر اهل بابل افزود: مسابقات جهانی به دلیل حضور بزرگان کشتی جهان مسابقات سختی است مخصوصا برای من که تازه به وزن بالاتر رفته بودم و حریفان در این وزن تجربه بیشتری داشتند.

اطری در خصوص شکست در دیدار فینال مقابل کشتی گیر ژاپنی و دارنده مدال طلای المپیک گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم در فینال کشتی خوبی بگیرم.

او ادامه داد: از اینکه برای نخستین بار به فینال مسابقات جهانی رسیده بودم حس عجیبی داشتم و نتوانستم کشتی واقعی خود را بگیرم.

نائب قهرمان جهان گفت: من همیشه در سه دقیقه دوم مسابقات، کشتی بهتری میگرفتم، اما حریف ژاپنی روی کشتی من کار کرده بود.

رضا اطری متولد ۱۷ مرداد ۱۳۷۳ کشتی‌گیر اهل بابل است و تاکنون برنده مدال طلا قهرمانی آسیا ۲۰۱۹، برنز آسیایی ۲۰۱۷، برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و مدال نقره مسابقات جهانی بلگراد صربستان شده است.

او همیشه در وزن۵۷ کیلوگرم کشتی می‌گرفت و برای رسیدن به وزن مناسب مجبور به کاشه وزن‌های شدیدی می‌شد که نتیجه آن بی نصیب ماندن از مدال‌های جهانی بود تا اینکه امسال به یک وزن بالاتر صعود کرد و نخستین مدال جهانی خود را نیز گرفت./شمال نیوز

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *