آخرین اخبار

ضرورت فعال شدن قرارگاه پدافند زیستی در مازندران/ الزامات مقابله با دشمن تامین شود

معاون بسیج و امور استان‌ها سازمان پدافند غیر عامل کشور با بیان اینکه همه دستگاه‌ها باید الزامات مورد نیاز مقابله با تهدید دشمن را تامین کنند، فعال شدن قرارگاه پدافند زیستی در استان مازندران را یکی از ضروریات دانست.
اشتراک گذاری
11 آبان 1402
کد مطلب : 1973

Visits: 0

در جلسه شورای پدافند غیر عامل در استانداری مازندران اقدام رژیم منحوس صهیونیستی را محکوم کرد و با اشاره به مهم بودن پدافند غیر عامل گفت: آموزش و فرهنگ‌سازی از الزامات پدافند غیر عامل است که می‌تواند ما را در مقابله با تهدیدات کمک کند.
وی افزود: در حوزه تهدیدات انسان ساخت دشمن ماهیت تهدید را با توجه به نوع رفتار ما تغییر می‌دهد این در حالیست که این مسائل در بحران‌های طبیعی وجود ندارد.
معاون بسیج و امور استان‌ها سازمان پدافند غیر عامل کشور با اشاره به نوین شدن تهدیدات دشمن در حوزه‌های مختلف، گفت: در این تهدید‌ها دشمن به باور‌های مردم آسیب می‌زند. وی تاکید کرد: پدافند غیر عامل یک اصل برای همیشه است بنابراین باید با امنیت سازی زیرساخت‌ها اثرگذاری تهدید دشمن را کاهش دهیم.
قمی افزود: هرآنچه که باعث خدمات رسانی به مردم می‌شود باید مولد‌های انرژی را داشته باشد. وی با بیان اینکه حفاظت از زیر ساخت‌ها از رویکرد‌های پدافند غیر عامل است بر به روزرسانی طرح جامع پدافند غیرعامل استان مازندران تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی تهدید‌های استان مازندران را جدی بگیرند.
قمی یادآور شد: شرایط امروز غزه نشان می‌دهد که دشمن به هیچ اصولی پایبند نیست بنابراین باید در مقابل هرگونه تهدید دشمن آمادگی کامل داشت.
وی افزود: بازدید‌های صورت گرفته از برخی از دستگاه‌های مازندران، بیانگر آمادگی همه مسئولان در حوزه‌های مختلف است امیدواریم با هم افزایی همه دستگاه‌ها خدمت‌رسانی افزون‌تر به مردم را شاهد باشیم.
معاون بسیج و امور استان‌ها سازمان پدافند غیر عامل کشور، با مهم بر شمردن صیانت از مردم خواستار شد: همه دستگاه‌ها الزامات مورد نیاز مقابله با تهدید دشمن را تامین کنند.
وی فعال شدن قرارگاه پدافند زیستی در استان مازندران را از ضروریات دانست و گفت: همچنین رزمایش قطعی برق در حوزه‌های انتخابیه با توجه به در پیش بودن انتخابات برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *