آخرین اخبار

سقوط مرگبار شهروند بابلی و شهرداری که شکاف پل را ندید

بیژنی رئیس شورای شهر بابل با اشاره به سقوط مرگبار شهروند بابلی در پی سقوط از پل موزیرج گفت: سهل‌انگاری در بازدید از پل و نبود ایمنی کافی موجب سقوط یک خانم از شکاف بین دو مسیر رفت و برگشت این پل به داخل رودخانه بابل‌رود شد، درحالی‌که مشابه چنین اتفاقی قبلا رخ داده بود.
اشتراک گذاری
30 آبان 1402
کد مطلب : 2187

Visits: 1

 روز گذشته سقوط از پل موزیرج بابل، خانم بابلی را رقم زد و با حضور عوامل امدادی و غواصان پیکر این زن از بابل‌رود به بیرون کشیده شد.

علی عباسی مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با تایید این خبر، گفت: خانم فائزه غلامپور آهنگر ۲۵ ساله براثر سقوط از پل جان خود را از دست داد.

اما موضوع مهم اینکه باوجود اینکه چندی پیش هم این حادثه اتفاق افتاد اما اقدامی از سوی مسوولان شهری جهت برطرف شدن مشکل در پل موزیرج صورت نگرفت.

حسین بیژنی رئیس شورای شهر در پیامی با تسلیت به این خانواده، به دلیل بروز حادثه نشأت گرفته از سال‌ها غفلت و سهل انگاری سازندگان، کارفرمایان، ناظران و نگهداران پل محل اتفاق ابراز داشته و امیدوارم شهردار، مسوولان و همکاران شهرداری با دقت نظر در خور وظیفه و استفاده از نظر کارشناسان خبره، نسبت به شناسایی عامل یا عاملان حادثه و دلایل قصور و کوتاهی منجر به آن و نیز سهل‌انگاری افرادی که باید بازدید نوبه‌ای از پل‌های شهر به منظور رفع معضلات و مشکلات موجود احصا و گزارش می‌کردند، اقدام و با عوامل سهل‌انگار از طریق معرفی آنان به محاکم قضائی برخورد کنند تا این اقدام شاید مرهمی بر زخم قلب جریحه‌دار خانواده متوفی و نیز احساسات شهروندان بابل باشد.

شورای شهر بابل تا شناسایی و حصول نتیجه برخورد قانونی با عاملان بروز حادثه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

مهدی کیانی امیری شهردار بابل نیز اعلام کرد؛ براساس وظیفه قانونی، شرعی و خدمتی نهایت تلاش خود را در مورد شناسایی علت معضل و نیز بررسی کارشناسانه پیرامون شناسایی آن به عمل خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *