آخرین اخبار

رهایی گروگان از چنگ آدم ربای مسلح در شهرستان سیمرغ

سرهنگ قیصری، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از رهایی گروگان از چنگ آدم ربای مسلح پس از ۱۰ ماه تلاش بی وقفه کارآگاهان خبر داد.
اشتراک گذاری
19 آذر 1402
کد مطلب : 2422

Visits: 0

سرهنگ “علی قیصری” در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی ربایش مسلحانه فردی ۶۵ ساله در شهرستان سیمرغ، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت .

رئیس پلیس آگاهی استان مازندان، تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، فرد گروگانگیر اهل استان سیستان و بلوچستان، که در پی اختلافات مالی با یکی از بستگان فرد ربوده شده اقدام به ربایش وی کرده بود شناسایی شد.

سرهنگ قیصری، خاطرنشان کرد: در جریان رسیدگی به پرونده و در پی ربوده شدن فرد دیگری در شهرستان بابل و ناکامی متهم در دستیابی به خواسته خود، کارآگاهان پلیس آگاهی سرنخ‌های تازه‌ای از وی کسب کردند .

وی همچنین اظهار کرد: پس از ماه‌ها کار اطلاعاتی و اقدامات فنی و عملیاتی و همچنین روش‌های نوین کشف جرم توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فرد ربوده شده از چنگ متهم رها و تحویل خانواده‌اش شد .

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، در خاتمه از دستگیری فردی در این ارتباط خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری متهم اصلی پرونده ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *