آخرین اخبار

رحمتی در نساجی می‌ماند؟

سیدمهدی رحمتی در فاصله کمتر از ۲ روز از استعفایش از هدایت تیم نساجی مازندران، بار دیگر در سمت خود ماندنی شد.
اشتراک گذاری
24 آبان 1402
منبع : ایرنا
کد مطلب : 2114

Visits: 0

رحمتی در اوایل هفته جاری و پس از شکست ۲ بر یک تیمش نساجی مازندران برابر میهمانش ذوب آهن اصفهان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در رختکن تیمش با بازیکنان و ‌کادر فنی این تیم خداحافظی کرده بود.
اما مدیران باشگاه نساجی، تصمیم گیری در خصوص قبول یا رد استعفای رحمتی را موکول به جلسه هیات مدیره این باشگاه در روز چهارشنبه ۲۴ آبان موکول کرده بودند.
با این حال تا پیش از جلسه هیات مدیره تکلیف سرمربی شهر خسته مشخص شده و به نظر می رسد، برای تقویت این تیم در ادامه فصل تصمیم گیری خواهد شد.

رحمتی در نساجی ماندنی شد؟

در همین حال اسماعیل اسماعیل از پیشکسوتان باشگاه نساجی مازندران که پیش از حضور رحمتی به عنوان سرپرست این تیم حضور داشت، بار دیگر به جمع کادر فنی قائمشهری ها بازگشت.
رحمتی که پیش از شروع لیگ بیست و سوم هدایت تیم نساجی را برعهده گرفته بود، در ۹ باری لیگ برتر با این تیم صاحب یک پیروزی، سه تساوی و پنچ شکست شد و با کسب تنها ۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این مسابقات قرار گرفت.
رحمتی در چهار بازی که هدایت تیم نساجی به عنوان قهرمان جام حذفی فوتبال ایران در لیگ قهرمان آسیا برعهده داشت، در ۲ بازی رفت و برگشت با تیم نوبهار ازبکستان و همچنین برابر تیم الهلال عربستان تن به شکست داد و تنها برابر نماینده هند صاحب پیروزی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *