آخرین اخبار

درگیری رییس بنیاد شهید کلاردشت و دو شهروند با سلاح سرد

درگیری رئیس بنیاد شهید کلاردشت با دو نفر از اهالی روستای پیمبور منجر به ضرب و جرح با داس و زخمی شدن آنها شد.
اشتراک گذاری
08 خرداد 1401
کد مطلب : 256

Visits: 0

بنا به گفته شاهدان محلی محمد طهماسبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلاردشت و از اهالی روستای پیمبور کلاردشت در روز‌های تعطیل اقدام به جابجایی گردشگر در جاده جنگلی محلی که مورد توجه مسافران است می‌کند که با ورود یکی از افراد برای مسافرکشی، این موضوع سبب درگیری و ضرب و جرح می‌شود.

به گفته شاهدان محلی یک زن و شوهر نیز در این مسیر اقدام به جابجایی گردشگران می‌کنند که این مسئله با واکنش محمد طهماسبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلاردشت روبرو می‌شود.

در این درگیری خانمی که  با داس از ناحیه سر و دست مصدوم شده بود برای درمان به بیمارستان اعزام می شود.

تحقیقات خبرنگار شهرستان نیز نشان می‌دهد در این دعوا شخص ضارب و پسرش با داس سر و دست این زن و شوهر را مجروح  و آنها را راهی بیمارستان کرده بودند که شخص ضارب با حضور نیروی انتظامی بازداشت و به کلانتری تحویل  شد.

بنا به اظهارات شخص ضارب این درگیری در اثر اختلافات قدیمی بود که خانواده مضروب با تشکیل پرونده‌های مختلف و همچنین ورود به زمین شخصی وی در صدد بدنام کردن رییس بنیاد شهید کلاردشت هستند که این امر باعث عصبانیت وی شده و این درگیری انجام پذیرفته است.

با وقوع رویداد این مدیرکل بنیاد شهید مازندران نیز به منطقه مراجعه کرده است

برکناری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلاردشت در پی درگیری با دو شهروند

بر اساس اعلام اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگان مازندران درگیری رئیس بنیاد شهید کلاردشت با دو نفر از اهالی روستای پیمبور که منجر به ضرب و جرح با داس و زخمی شدن آن‌ها شده بود به دلیل اختلافات شخصی رخ داد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بعد از اطلاع از موضوع در محل حاضر و رئیس بنیاد شهید شهرستان کلاردشت را از سمت خود برکنار و نقی محمودی رئیس بنیاد شهید  شهرستان چالوس با حفظ سمت به عنوان سرپرست بنیاد شهید شهرستان کلاردشت معرفی کرد./باشگاه خبرنگاران جوان

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *