آخرین اخبار

حمله انتقام‌جویانه قاچاقچیان چوب در آمل

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - ساری از حمله انتقام‌جویانه قاچاقچیان چوب به مقر ایست بازرسی محمولات جنگلی بلیران در شهرستان آمل خبر داد.
اشتراک گذاری
05 فروردین 1403
کد مطلب : 2786

Visits: 0

سرهنگ مجید ذکریایی فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران – ساری گفت: به دنبال دستگیری قاچاقچی سابقه دار و حرفه‌ای چوب و توقیف وانت نیسان حامل چوب جنگلی قاچاق در هفته گذشته توسط مامورین اداره منابع طبیعی شهرستان آمل، شب گذشته ایادی و همدستان این قاچاقچی چوب، به مقر ایست بازرسی محمولات جنگلی بلیران حمله کردند.

او افزود: این افراد بوسیله سلاح سرد، درب و پنجره مقر ایست بازرسی محمولات جنگلی را تخریب و به اموال دولت خسارت مالی وارد نموده و متواری شدند.

سرهنگ ذکریایی گفت: خوشبختانه در این حمله، به نیرو‌های حفاظتی حاضر در مقر ایست بازرسی، خسارت جانی وارد نشد.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران- ساری با اعلام اینکه عوامل حمله شبانه به مقر منابع طبیعی شناسایی شدند، افزود: بلافاصله هماهنگی‌های لازم با فرماندهی محترم انتظامی شهرستان آمل و معاون محترم دادستانی شهرستان انجام شد و برابر قانون با مهاجمین برخورد قاطع می‌شود.

سرهنگ ذکریایی گفت: این دست از اقدامات، مانع از کار همکاران حفاظتی ما نخواهد شد و جنگلبانان غیور با تمام توان در جهت حفاظت و صیانت از انفال بیش از پیش تلاش می‌کنند.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران – ساری در پایان، افزود: گشت‌های حفاظتی خودرویی، موتوری و پیاده در سطح استان فعال است و تا پایان تعطیلات نوروز وظیفه حفاظت از منابع طبیعی را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *