آخرین اخبار

باند مسلحانه سرقت در ساری منهدم شد

Visits: 0به گزارش مردم گرا از پایگاه خبری پلیس سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در روستاهای شهرستان ساری، رسیدگی به موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان مازندران قرار گرفت. وی افزود: کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی […]

اشتراک گذاری
13 خرداد 1402
کد مطلب : 1118

Visits: 0

به گزارش مردم گرا از پایگاه خبری پلیس سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در روستاهای شهرستان ساری، رسیدگی به موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان مازندران قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان مازندران با تلاش شبانه روزی و اقدامات علمی، فنی و اطلاعاتی موفق شدند باند ۵ نفره ای از سارقان احشام و منزل را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی آن ها را در مخفیگاهشان به همراه سلاح های سرد و گرم دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که متهمان دستگیر شده در تحقیقات اولیه انجام شده تاکنون به ۳۰ فقره سرقت احشام، منزل و اماکن اعتراف کردند و مقادیری قابل توجه وسایل منزل و احشام سرقتی کشف و تحویل مالباختگان شد، تصریح کرد: تحقیقات جهت کشف سرقت های احتمالی دیگر متهمان و تکمیل پرونده کماکان ادامه دارد.

سردار میرزایی خاطر نشان کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد سرقت هایی که توسط این سارقان صورت گرفته از اماکن و دامداری های با ضریب پایین امنیتی بوده، لذا به دامداران و صاحبان احشام توصیه می شود نسبت به مقاوم سازی، ارتقاء حفاظت فیزیکی و استفاده از تجهیزات ضدسرقت در محل نگهداری دام ها اقدام کنند تا شاهد وقوع این گونه سرقت ها نباشیم و از شهروندان خواست هرگونه اخبار در این رابطه را از طریق۱۱۰جهت بررسی به پلیس اطلاع رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *