آخرین اخبار

بازداشت متهمان تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی در رامسر

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس مازندران از شناسایی و دستگیری ۴ متهم به تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی در شهرستان رامسر خبر داد.
اشتراک گذاری
05 تیر 1402
کد مطلب : 1335

Visits: 0

به گزارش مردم گرا،

سرهنگ سید جعفر ساداتی گفت:کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رامسر در پی فوت و مصدومیت چهار نفر بعلت مصرف مشروبات الکلی مسموم، اقدامات اطلاعاتی و پلیسی را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران با شناسایی عوامل تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی و سمی در عملیاتی ضربتی ۴ متهم این پرونده را شناسایی و دستگیر کردند.

ساداتی با اشاره به کشف ۱۱۸ بطری نیم لیتری الکل تقلبی و مسموم از این متهمان، از پلمب یک واحد دامپزشکی نیز در این ارتباط خبر داد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس مازندران مصرف الکل را موجب افزایش «رفتار‌های ضد اجتماعی و «خشونت‌های بین فردی» عنوان کرد و افزود: این افراد بی‌محابا به دیگران آسیب می‌رسانند و سلامت آنان را به خطر می‌اندازند، به ویژه افراد الکلی اغلب اعضای خانواده خود را آماج خشم و خشونت قرار می‌دهند، «قانون گریزی» نیز در میان افرادی که الکل مصرف می‌کنند، بسیار شایع است.

افزایش شانس ابتلا به «فشار خون» و انواع سرطان‌ها از جمله «سرطان کبد» نیز از جمله دیگر عوارض مصرف مشروبات الکلی است. همچنین مطالعات عصب‌شناختی نشان داده است که ۵۰ تا ۷۰ درصد الکلی‌ها دچار «بدکارکردی» و حتی «آسیب ماندگار مغزی» می‌شوند.
تصویر آرشیوی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *