آخرین اخبار

انتصاب یک مازندرانی به ریاست کمیته عمران و حمل و نقل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، طی حکمی ریاست کمیته عمران و حمل و نقل کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام را منصوب کرد.
اشتراک گذاری
23 اسفند 1402
منبع : شمال نیوز
کد مطلب : 2760

Visits: 2

محمد باقر ذوالقدر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حکمی و به پیشنهاد سید مهدی هاشمی، رئیس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه، فرهاد صالحیان را به عنوان رئیس کمیته عمران و حمل و نقل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام را منصوب کرد.

صالحیان دانش آموخته دوره کارشناسی ارشد مهندسی برنامه ریزی حمل و نقل و دارای مدرک دکتری رتبه یک مهندسی صنایع از دانشگاه تهران است.

وی در کارنامه مدیریتی خود، مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان های مازندران و تهران، مدیرکل سرمایه گذاری و امور مجتمع ها و تیرپارک های سازمان راهداری، مدیرکل درامد و بازرسی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و مدیرکل دفتر امار و ایمنی و ترافیک را دارد.

صالحیان همچنین مولف چندین جلد کتاب تخصصی در زمینه ایمنی و حمل و نقل و لجستیک و نیز کارشناس رسمی دادگستری ذر رشته راه و ساختمان و رتبه یک نظام مهندسی و ساختمان می باشد.

لازم به ذکر است، سیاست‌های کلی حمل و نقل در سال ۷۹ ابلاغ گردیده و تدوین سیاست‌های کلی حمل و نقل از برنامه‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره اخیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *