هرچه از دوست رسد نیکوست

پس از نطق 5 دقیقه ای میان دستور اینجانب، در میان پیام های ابراز لطف و محبت، گلایه ها و نقدهایی نیز ابراز شده که چرا به برخی موضوعات اساسی کمتر پرداخته شد. ضمن اینکه جاي این نقد ها نیز بر چشمان ماست و قطعا تجربه ادامه راه وکالت شما، علاوه بر ضیق وقت، منتقدان گرامي يقين داشته باشند كه اين فرزند پايتخت علويان و عاشورائيان از مجراي قانوني مطالبه گري پيگير موضوعاتي چون توقف احداث سد فينسك، زهكشي اراضي كشاورزي، شهرك صنايع تبديلي، احياي واحدهاي صنعتي مطالبات صنوف كارگری، درماني،آموزشي و بازار، طرح هاي نيمه تمام و … است. اندكي صبر …

کد خبر : 5716
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 آذر 1399 - 18:38
هرچه از دوست رسد نیکوست

پس از روز يكشنبه و نطق 5 دقیقه ای میان دستور اینجانب ، در میان پیام های مشحون از ابراز لطف و محبت در سطوح ملی و استانی که این کمترین را مرهون حمايت خود فرمودند، گلایه ها و نقدهایی نیز ابراز شده که چرا به برخی از موضوعات اساسی کمتر پرداخته شد. ضمن اینکه جاي این نقد ها نیز بر چشمان ماست و قطعا تجربه ادامه راه وکالت شما در خانه ملت خواهد بود، علاوه بر دليل توجه به ضیق زمان ، منتقدان گرامي درنظر داشته باشند كه:

💦 درباره درخواست توقف احداث سدفینسک ، با توجه به اینکه از ابتدا، بنای ما بر کار کارشناسی بود! لذا در آغاز راه، پس از طرح سوال اينجانب از وزير نيرو و مكاتبه مجمع نمايندگان با رييس قوه قضائيه، صدای مردم استان و وحدت نمايندگان در نطق سردارسعادتی ؛ رييس مجمع نمايندگان استان، به استحضار مجلس رسيد و امروز در ادامه راه اولا پس از ساعتها بحث و تبادل نظر کارشناسی اساتید محترم دانشگاه و نخبگان اجرایی، طي مكاتبه رسمي مشترك اينجانب و همكار گرامي‌ آقاي بابايي كارنامي با رئيس سازمان بازرسي كل كشور ، ادله قانوني رد اسناد زيست محيطي طرح ارائه شد و اين هفته نيز نتیجه مفصل تحليل و بررسي اسناد مطالعاتي كه قطعا ارزش فني طرح را با چالش اساسي مواجه مي كند هم تقدیم نهادهای نظارتي شد و هم در ادامه طرح سوال از وزير در اختيار كميسيون تخصصي قرار گرفت تا بسيار محكم و متقن بدانند كه مطالعات فقیر ارائه شده! نه ضرورت احداث اين سد را توجيه كرده و نه تهديدات روشن احداث آن براي استان هاي سمنان و مازندران را ديده است.

طرح موضوعاتي نظير زه كشي اراضي كشاورزي ، شهرك صنايع تبديلي ، احياي واحدهاي صنعتي ، مطالبات كادردرمان ، نابساماني صنعت دام وطيور ، طرح هاي نيمه تمام و … هم نيازمند وقت وسيعي است و هم به اين فرزند پايتخت عاشورائيان اطمينان كنيد كه قطعا به نيابت از شما ملت شريف در حال پيگيري جدي آن از مسير اجرايي آن در شرايط سخت اقتصادي امروز كشور هستم.

🌷جلسه علنی طرح سوال از وزیر باقی است ! اندكي صبر …

منصورعلی زارعی
خادم مردم شریف امت مسلمان ايران بويژه مردم شريف شهرستان هاي ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

صفحه شخصی حاج منصورعلی(محسن) زارعی