غروب هفتم تیر، رویشی در امتداد پرواز شهید تهمت و شیفته خدمت

شما تا توانسته ‏اید به فرزندان اسلام چون شهید بهشتی و شهدای عزیز مجلس و کابینه با حربه ناسزا و تهمتهای ناجوانمردانه حمله کردید که آنها را از ملت جدا کنید، و اکنون که آن حربه از کار افتاد و کوس رسوایی همه‏ تان بر سر بازارها زده شد، در سوراخها خزیده و دست به جنایاتی ابلهانه زده ‏اید که به خیال خام خود ملت شهیدپرور و فداکار را با این اعمال وحشیانه بترسانید، و نمی‏ دانید که در قاموس شهادت واژه وحشت نیست. امام خمینی

کد خبر : 4285
تاریخ انتشار : یکشنبه 8 تیر 1399 - 9:05
غروب هفتم تیر، رویشی در امتداد پرواز شهید تهمت و شیفته خدمت

یادداشت ویژه
✍️ به قلم مدیرمسئول

🌷غروب هفتم تیر، رویشی در امتداد پرواز شهید تهمت و شیفته خدمت

⬅️ شما تا توانسته ‏اید به فرزندان اسلام چون شهید بهشتی و شهدای عزیز مجلس و کابینه با حربه ناسزا و تهمتهای ناجوانمردانه حمله کردید که آنها را از ملت جدا کنید، و اکنون که آن حربه از کار افتاد و کوس رسوایی همه‏ تان بر سر بازارها زده شد، در سوراخها خزیده و دست به جنایاتی ابلهانه زده ‏اید که به خیال خام خود ملت شهیدپرور و فداکار را با این اعمال وحشیانه بترسانید، و نمی‏ دانید که در قاموس شهادت واژه وحشت نیست.  امام خمینی

🔶️ غروب هفتم تیرماه یادآور ماتم سرایی است که در سیاهی اندیشه کوردلان به پا شد تا به خیال باطلشان رفتن او که یک ملت بود پایان انقلاب باشد، اما مزدوران تاریکی نمی دانستند نهال این نهضت از کربلای حسین تا پرگشودن سیدالشهدای ایران همواره با خون عزیزترین فرزندانش آبیاری شده بود و به تعبیر امامش که در نوبتی دیگر فرموده بود با ریختن خون عزیز ما، تأیید شد انقلاب ما.

🔶️ غروب هفتم تیر یادآور شهیدی است آن قدر مظلوم که مدتها پیش از ترور فیزیکی، شهید ترور تهمت و نیرنگ شده بود. اما همچنان که نسل امروز در تشییع سردار دلها دید، آن روز هم ریختن خون پاکش فرصتی شد برای همدلی ملتی که بهشتی و یارانش را روی دست و در دل تا بهشت الهی بدرقه کردند.

🔶️ غروب هفتم تیر طنین انداز الگویی از مدیریت جهادی است که برای همه تاریخ فریاد زد شیفته خدمت باشید نه تشنه قدرت! و چه بسا اگر در میان عده ای این وصیت و نصیحت تاریخی فراموش نمیشد و اشرافی گری و قدرت طلبی همچون موریانه در ایمان شان نفوذ نمی کرد و امتداد نگاه شان از کعبه غرب به دستان همت جوان ایرانی دوخته می شد، تا این حد شرمنده مستضعفین و خون شهدای اسلام و انقلاب نبودیم.

🔶️ غروب هفتم تیر یادآور قاضی القضاتی است که در برابر سیل آماج تهمت ها و تخریب ها سر خم نکرد و زانوانش در برابر اژدهای هفت سر فساد سست نشد تا امروز اسوه ای باشد برای یاران شاگرد صدیقش در دستگاه قضایی امروز! چرا که این رویش های انقلاب خوب می دانند فساد و ناکارآمدی انقلابی نماها و ایستادگان در برابر ولایت است که می تواند در باورهای راسخ ملت انقلابی و شهیدپرور نسبت به نظام اسلامی تردیدی به وجود آورد و الا استکبار و مزدوران غربی و منطقه ایش با تمام یال و کوپال آوردهای نظامی و تحریم های اقتصادی شان در برابر اراده پولادین مردمان سرزمین لاله ها که عددی نیستند!!

هفتم تیرماه ۱۳۹۹
منصورعلی زارعی
نماینده مردم شریف ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی و مدیرمسئول رسانه مردم گرا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

صفحه شخصی حاج منصورعلی(محسن) زارعی