منصورعلی زارعی با اکثریت آرای نمایندگان کمسیون کشاورزی ، به عضویت کمیسیون اصل 90 درآمد.

با راي اكثريت نمايندگان كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، منصورعلي زارعي، به عنوان نماينده اين كميسيون به عضويت يكي از مهم ترين بازوان نظارتي مجلس يعني كميسيون اصل نودم قانون اساسي در آمد.
کد خبر : 4210
تاریخ انتشار : یکشنبه 1 تیر 1399 - 17:37
منصورعلی زارعی  با اکثریت آرای نمایندگان  کمسیون کشاورزی ، به عضویت  کمیسیون اصل 90 درآمد.

فوري: كرسي مهم ديگري براي نماينده مردم مركز استان در مجلس يازدهم

📣 اختصاصي مردمگرا – با راي اكثريت نمايندگان كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، منصورعلي زارعي، به عنوان نماينده اين كميسيون به عضويت يكي از مهم ترين بازوان نظارتي مجلس يعني كميسيون اصل نودم قانون اساسي در آمد.

⬅️ اصل نودم قانون اساسی رسیدگی به شکایات واصله از «طرزکار» مجلس، قوای مجریه و قضاییه را به عهده مجلس گذاشته است؛ بنابراین مجلس حق نظارت بر «طرزکار» خود و قوای دیگر را دارد و باید نسبت به آن ارزیابی نماید، و به شکایات وارده در این زمینه رسیدگی کند و در هر مورد که مربوط به «عموم» باشد گزارش کار خود را به اطلاع عامه برساند، و طبعاً در کلیه مواردی که به تضییع حقوق بیت المال یا اشخاص حقیقی و حقوقی منجر می‌شود حسب مورد پرونده را به قوه قضائیه یا مراجع ذیربط ارسال کند تا مقررات قانونی اعمال گردد. مجلس این وظیفه مهم را به کمیسیون اصل ۹۰ محول کرده تا براساس قانون اساسی و سایر قوانین موضوعه و طبق آئین نامه داخلی مصوب خود اجرا کند.

⬅️ سوابق و تجربيات ارزشمند نماينده مردم شهرستان هاي ساري و مياندرود در دستگاه هاي نظارتي از جمله دلايل مهم استقبال ساير وكلاي ملت در كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي براي حضور در اين جايگاه خطير نظارتي بود كه اعضاي آن متشكل از نمايندگان منتخب كميسيون هاي تخصصي مجلس است.

🔶رسانه خبري – تحليلي مردم گرا براي ايشان و ساير نمايندگان محترم و بويژه مجمع نمايندگان استان مازندران آرزوي توفيق روزافزون دارد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

صفحه شخصی حاج منصورعلی(محسن) زارعی